Kuo nustebins "Moters pasaulis'2014" šiemet?

Sveiki,

šiais metais parodoje startuojame dvigubai didesniame stende. Jūsų lauks nemokamos plastikos chirurgų, dermatologų, odontologų, ortopedų, kinezeterapeutų, dietologų ir kitų specialistų konsultacijos bei seminarai. Jūs galėsite išbandyti unikalią kompiuterinę kūno modeliavimo programą 3D-Crisalix bei daug kitų naujovių. Parodos metu turėsite galimybę užsisakyti mūsų klinikos paslaugas už ypač patrauklias kainas. 

Visi naujienlaiškio prenumeratoriai dalyvaus loterijoje ir galės laimėti 500 Eurų (1726, 35 LTL)  vertės dovanų čekį mūsų paslaugoms! Nugalėtoją paskelbsime parodos uždarymo dieną. Būsime Jums dėkingi, jei pasidalinsite šia žinia su draugais.

Iki susitikimo parodoje!

Jūsų "Grožio chirurgija".

P.S. Atvykę į mūsų kliniką galite atsiimti nemokamus kvietimus į parodą. Kvietimų skaičius ribotas.

Moters pasaulis '2013
Moters pasaulis '2013
Moters pasaulis '2013

Kuo išganinga All-on-4 dantų implantavimo sistema?

Burnos chirurgas Eygenijus Čiuplevičius

All-on-4 yra Nobel Biocare, bene žymiausio pasaulyje dantų implantų gamintojo (Švedija), sukurta ir užpatentuota dantų implantavimo sistema yra ypač patraukli pacientams netekusiems daug dantų. All-on-4 įgalina tik 4 implantų pagalba pilnai atstatyti prarastus dantis. Implantai ir implantavimo procedūros nėra pigūs, todėl All-on-4 ne tik sutrumpina implantavimo bei protezavimo trukmę, bet ir žymiai palegvina pacientui finansinę naštą. Savo ruožtu mūsų klinika žengia dar vieną žingsnį - All-on-4 siūlo už ypač patrauklią kainą.

Klauskite Eugenijaus!

Norite išvysti save po plastinės operacijos dabar? Išmėginkite 3D-Crisalix nemokamai!

IT kompanija Crisalix yra sukūrusi unikalią veido ir biusto 3-D modeliavimo programą. Glaudžiai bendradarbiaudami su šia kompanija, turime galimybę pasūlyti Jums ją išbandyti nemokamai: 3D-Crisalix.

P.S. Jei besinaudojant programa Jums kiltų klausimų, būtinai parašykite ar paskambinkite mums, mielai suteiksime konsultaciją.

Permainų galerija

Vienmomentis implantavimas

Pacientės dantų būklė buvo ypač bloga, jų nebuvo įmanoma sutaisyti ar pergydyti. Pacientei pasiūlėme įsriegti 6 implantus viršutiniame žandikaulyje, o vėliau įtvirtinti protezinę konstrukciją ant implantų. Gijimo periodui pagaminti laikini dantys, kuriuos pacientė nešios tol, kol bus įsriegti dar 2 implantai ir pritvirtintos dantų karūnėlės ant implantų. Tokio darbo prentacinė kaina 11800 LTL. (3417,51 Euro). Implantavo burnos chirurgas Eugenijus Čiuplevičius.

Protezavimas, keičiant dantų formą ir kampą

Nuotraukoje matome protezavimo cirkonio keramika rezultatą, pakeičiant dantų kampą ir formą. Prieš protezavimą pacientei koreguotos dantenos. Fotografuota iškart po vainikėlių atidavimo. Šoninio dantų lanko gydymas tebetęsiamas. Orentacinė tokio gydymo kaina nuo 7800 LTL iki 8400 LTL. (nuo 2259,00 iki 2432,80 Euro). Protezavo odontologė Ingrida Žiugždaitė.

Klauskite Eugenijaus!
Klauskite Ingridos!
Pasidalinkite naujienlaiškiu su draugais!
Facebook Linkedin Youtube

UAB "Grožio chirurgija"

Savanorių pr. 284, Kaunas

Tel.  8-650-93333

Tel.  8-640-87733

www.groziochirurgija.lt

www.balti.lt

LIKE TWEET FORWARD

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba pirkote mūsų prekes ar paslaugas.

Atsisakyti